راهنمای آموزش سامانه دان

راهنمای آموزش آنلاین

جهت ورود به دوره آموزشی  روی ورود به کلاس کلیک نموده و سپس از قسمت سامانه های آموزشی (( سامانه دان  یا شبکه اجتماعی آموزش محور دان)) را انتخاب نمایید.

  1. نکته مهم: دانش جویان گرامی حتما” بایستی حداقل ۴ ساعت قبل از شروع دوره یکبار تست ورود به کلاس جهت رفع ایرادات احتمالی انجام دهند در غیر اینصورت هرگونه تبعات بعدی برعهده خود فرد خواهد بود جهت ورود به دوره از گذر واژه و کد ملی ارسالی از طریق سامانه جامع روابط کار اقدام نمایید.

در صورت عدم دسترسی به نام کاربری و گذرواژه فقط یکبارمیتوانید باکلیک بر اینجا گذرواژه خود را بازیابی نمایید توجه نمایید جهت بازیابی حتما شماره موبایلی را وارد نمایید که در زمان احراز هویت در سامانه ثبت نموده اید.

جهت ورود به کلاس روی تصویر ذیل کلیک نمایید

نکته: بعد کلیک برروی تصویر از قسمت سامانه های آموزشی سامانه سامانه دان  یا شبکه اجتماعی آموزش محور دان را باید انتخاب نمایید.

 

http://avc.done.ir/dls/Adobe.Connect.Client%2032bit.exe

 

شایان ذکر است چنانچه بعد از ورود به سامانه کاردان در ورود به سامانه آموزش دان با مشکل مواجهه شدید میتوانید از طریق کلیک بر اینجا وارد سامانه آموزش شوید توجه داشته باشید برای اینکه با مشکل خطای ورود نامعتبر مواجه نشوید بایستی یکبار وارد سامانه کاردان شده و بعد از خروج وارد سامانه سامانه دان  یا شبکه اجتماعی آموزش محور دان شوید.

 

نکته۱: در  صفحه اول سامانه دان در انتخاب نام دوره دقت نمایید و ورود  شما صرفا” به دوره ای که عنوان  آن در پیامک ارسال شده مجاز بوده و صرفا” بایستی برروی همان عنوان کلیک نمایید.

نکته۲: در صفحه دوم  بایستی  برروی گزینه انجمن صنفی کارگری مسئولین ایمنی بهداشت حرفه ای و محیط زیست استان آذربایجان شرقی کلیک و از زیر مجموعه آن برروی عنوان و تاریخ دوره خود کلیک و به کلاس وارد شوید.

 

 

توجه: چنانچه در زمان ورود با کلمه ورود نامعتبر مواجهه شدید نام کاربری و گذرواژه خود را با درج کلمه ورود نامعتبر از طریق واتس آپ  یا سروش به شماره https://wa.me/+9809054317184 ارسال نموده و ۴۰ دقیقه بعد مجددا بررسی نمایید.

 

 جهت دریافت آخرین اطلاعیه ها در خصوص دوره و آزمون توصیه میگردد در پیام رسان سروش به آدرس  https://splus.ir/hsetabrizeamozesh  عضو شده و تا پایان آزمون کانال را ترک ننمایید  شایان ذکر است اطلاع رسانی در خصوص هرگونه اختلال و تغییرات از این طریق ضورت میگیرد.

**

دانلود جزوه آموزشی

جهت دانلود جزوه های آموزشی بسته به عنوان دوره خود روی جزوه مربوطه کلیک نمایید کلیک نمایید.

 

جزوه آموزشی دوره ۸ ساعته ایمنی کارگرانجزوه آموزشی دوره ۲۰ ساعته کارفرماییجزوه آموزشی دوره ۴۰ ساعته مسئولین ایمنیجزوه آموزشی دوره ۱۶ ساعته ارزیابی ریسک

***

راهنمای آزمون و اخذ گواهی بعد از آن

آزمون و اخذ گواهی

آزمون از طریق دانشگاه پیام نور یا سامانه دان  به صورت حضوری  یا غیر حضوری بسته به شرایط  مجری ازمون برگزار خواهد شد(مجری آزمون ارگان دیگری بوده وانجمن در نحوه برگزاری ان دخیل نمی باشد)

نکته:

  1. جهت اطلاع از زمان آزمون و دوره خود  اینجا کلیک کرده و وارد سامانه شوید و سپس از قسمت (فراگیر/ دوره های من) آزمون ، تاریخ و ساعت و نحوه آزمون را مشاهده فرمائید. شایان ذکر است ساعت و تاریخ هر کسی با دیگری می تواند متفاوت باشد.
  2. توجه فرمائید در سامانه فوق الذکر مجری آزمون شما مشخص گردیده است درصورتی که آزمون شما غیر حضوی باشد سامانه آزمونگر ( دان اینجا کلیک ) کلیک فرمائید شایان ذکر است از زمان ورود به سامانه آزمون  زمان شما آغاز گردیده و در صورت خروج مردود خواهید شد. و درصورتی که آزمون شما حضوری اعلام گردد در تاریخ مقرر پیامک آزمون برای شما با درج آدرس از سوی دانشگاه پیام نور ارسال میگردد.
  3. هرگونه غیبت ،تاخیر در ورود، خروج زود هنگام از کلاس- غیبت غیر موجه بوده و امکان شرکت در آزمون به صورت مجدد از طرف وزارت میسر نمی باشد.
  4.  ۲۴ساعت بعد از آزمون گواهی افراد به صورت الکترونیکی صادر میگردد که می توانید با کلیک بر روی تصویر ذیل  و ورود به سایت کاردان از قسمت فراگیر(ستون آخر سمت چپ) نسبت به دریافت  و دانلود آن اقدام نمایید. توجه داشته باشید اگر تحت هرشرایط شما مردود باشید گواهی برای شما صادر نمیگردد و چنانچه طبق اطلاعات مندرج شما قبول شده اید ولی گزینه دانلود گواهی برایتان نمایان نمیشود گزینه همگام سازی راکلیک نمایید تا مشکل مرتفع گردد.
  5. چنانچه در حین ورود به سامانه آزمون با خطای نام کاربری و گذرواژه اشتباه است مواجه شدید با کلیک بر اینجا گذرواژه خود را بازیابی نمایید شایان ذکر است بازیابی صرفا” با درج همان شماره موبایلی که احراز هویت شده اید مقدور می باشد.
  6. نکته مهم: با توجه به اینکه مجری آزمون ارگان دیگری میباشد این انجمن هیچ گونه اطلاعت دیگری بغیر از موارد درج شده ندارد لذا از پاسخگویی تلفنی در خصوص آزمون معذور میباشد و درصورت نیاز با شماره مندرج در سامانه آزمون در تماس باشید.

 

جهت دریافت گواهی کلیک نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید